Shashlichok

Тільки свіжа інформація

Після Москви було дуже незвично є теж саме, що їдять сільські жителі. Але для наших родичів – це сама звична їжа. Я так думаю, що і більшість людей, які живуть у селах і селах мають схожий раціон.

У будь-якому випадку, за ті два тижні, що ми жили у родичів, спробували багато сільських “страв”.Взяти хоча б квас. Він у селі був не покупної, а домашній.

Михайло (дядько мого чоловіка) робив сам. Брав залишки хліба, джерельну воду і спеціальну закваску.Банку квасаВ підсумку, виходило дуже смачно, але сильно відрізнялося від того, що я купую в магазині.

Домашній квас був менш солодкий, і більш терпкий. І в ньому не було бульбашок.Михайло сказав, що в спеку – це кращий засіб від спраги.

А враховуючи, що в Ставропіллі стояла задуха всі ті дні, що ми гостювали у родичів – то я і сама в цьому переконалася.Домашній квасу головне, домашній квас, на відміну від покупного, дійсно тамував спрагу. А не так, що через десять хвилин після нього хотілося пити ще більше.

Загалом, тут сільські жителі обійшли нас “міських” в плані їжі.А ще, мені дуже сподобалося, що ягоди можна було рвати прямо з гілки. У себе в Підмосков’ї я звикла, що фрукти-овочі треба купувати або в магазині, або в розпал сезону – у місцевих бабусь.

Свіжі ягоди деревнеА тут все своє, та ще і в будь-який час під боком. Я стільки ягід не їла, навреное, з самого дитинства, коли сама жила в селі. І то, батьки не особливо розводили сад, так що в цю поїздку я “відтягнулися по повній.

Китайська вишняЧего тільки коштувала повстяна вишня. Ми її в дитинстві ще називали “китайська” вишня. Вона маленька, і росте на кущу, а не на дереві.

Коли визріє – дуже солодка. Що стосувалося більш серйозної їжі, то і на обід, і на вечерю наші сільські родичі (а точніше, родичі чоловіка) завжди випивали по чарочці” для апетиту. Сільський “шведський” столи це справа не дуже люблю, тому цей “обряд” краще ігнорувати.

А от чоловік досить швидко увійшов у колію”, і я навіть почала переживати, щоб ця звичка не збереглася у нього і вдома.Пили родичі якусь домашню настоянку на травах, на абрикосових кісточках, на меду і чим там ще. Я один раз все-таки спробувала – мені не сподобалося.

А вони аж прицмокували від задоволення. Загалом, у сільських свої пристрасті в їжі і напоях.Сільська едаСобственно, про їжу.

На обід завжди було перше і друге. На вечерю – тільки друге. При цьому, вони чомусь ніколи не снідали – лише пили чай зранку, але за то протягом всього дня під’їдали якісь пиріжки і калачі, які завжди були в достатку.

І мушу визнати, що цю “погану” звичку підчепила і я. Вдома намагаюся тримати себе на дієті, а під час відпустки дала слабину. Я навіть в Туреччині так не отъедалась, де був шведський стіл.

А тут весь час щось жувала.Наш обід у деревнеСобственно, ось так виглядав наш обід. Го попросив не викладати фото родичів на загальний огляд, тому я трохи схитрувала.

Начебто і його прохання виконала, і все як є показала.А ще, завжди на сільському столі були якісь соління. У родичів було багато закруток, які залишилися ще з минулого року.

ЗакруткиСпросила, чому вони їх не з’їли – вже ж свіжі овочі пішли. Вони сказали, що накрутили з запасом. А простіше кажучи, вони “заганяли під ключ” все, що збирали з городу – з’їдати це не встигали, а викидати шкода.

Тепер незрозуміло, що робити з закрутками – їх теж більше, ніж можуть з’їсти дві людини. В результаті, нас з собою навантажили пів багажника банок.Курника ще, нам з собою дали п’ять десятків яєць.

Ось за це я родичам особливо вдячна. Тому що в Підмосков’ї знайти хороші домашні яйця – проблема. Точніше, вони є у приватників – але коштують по 100 рублів за десяток.

А рідня в день збирає по півтора-два десятка, так що для них це була не проблема. Вони і самі їх їли, і нас пригостили!Напишіть в коментарях, а чим ви харчуєтеся в селі? Може у вас там родичі або ви самі живете в селі. Чекаю на ваші відгуки в коментарях.
Спасибі, що прочитали мою статтю. Якщо хочете бачити більше історій з моїх подорожей, то ставте лайк та підписуйтесь на мій канал! З повагою, Ваша Вічна Туристка! #села і села #сільське життя #село життя #їжа #продукти #люди #родичі #город #огляди #відпочинок

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.