Shashlichok

Тільки свіжа інформація

Доброго часу доби. Радий вітати вас на своєму каналі!Пропоную вашій увазі спосіб підживлення недавно посаджених огірків і догляду за ними, яким я користуюся сам і пропоную те ж саме спробувати і вам.Приємного читання!Сьогодні поговоримо про підгодівлі і догляд за кущами огірків, висаджених зовсім недавно, а точніше тиждень тому.

Рослини починають активно рости, на них з’являються перші зав’язі, а також відростки у вигляді вусиків, які я намагаюся обривати, щоб вони не виступали конкурентами за харчування і вологу. Відриваю я їх тому, що опору для огірків у вигляді натянуютой мотузочки створюю сам і немає потреби в вусиках, які по ідеї повинні чіплятися за все, що завгодно самостійно. Також, так як я вирощую плоди саме на центральному стеблі, який і прив’язаний, то рекомендую обривати квіти, які зав’язуються не поруч з ним, щоб вони не забирали собі зайву вологу і харчування.

Подальший рада буде особливо корисний тим дачникам, які спостерігають у своєму городі наслідки дуже спекотної погоди. Для того, щоб вода після поливу швидко не випаровувалася і не доводилося пару-трійку раз на день займатися поливом, я кладу під кущі трошки соломи, вона не дає волозі з землі випаровуватися занадто швидко, що дозволяє поливати огірки всього лише один раз в день.З приводу підживлення: вона представляє з себе комплексне мінеральне добриво, а саме суміш, состоящюю на 20% з азоту, на 20% фосфору, на 20% калію і інше – мікроелементи.

Данн суміш я використовую для підживлення з розрахунку чайна ложка на відро води (приблизно на 10 літрів).Ця підгодівля завдяки калію допомагає розвитку зав’язі і не дозволяє рослині їх скидати. Під 1 кущ виливаю 1 літр даної суміші, під корінь, разом з поливом.

Дану процедуру слід проводити і в наступні кілька днів, що дозволить кущах вирости здоровими і надалі вони вже не будуть потребувати додаткових добривах, хіба що не варто забувати про полив)))Якщо перед вами постало питання, як провести підгодівлю молодих огірків, то сподіваюся, мій спосіб вам допоможе.Дякую вам за увагу і буду радий вашим лайкам та підписки на канал. Діліться своєю думкою в коментарях.
Всього вам доброго врожаю!

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.