Shashlichok

Тільки свіжа інформація

Думаю, серед нас є багато любителів грибочків, тому тема їх вирощування завжди буде актуальною. Оскільки далеко не всім вдається викроїти час на поїздку в ліс, пропоную вам почати вирощувати гриби у себе в городі, як це зробила я.Підсумок – кошик свіжих, апетитних грибочків, на які збіглася подивитися вся округа.

Як же домогтися успіху в цій справі і виростити на грядці те, чого властиво рости в лісі? Складного тут нічого немає – важливо лише мати на увазі кілька важливих нюансів, які наблизять нас до успіху.Отже, як і будь-культурна рослина, грибочки вирощують з розсади, яка, звичайно ж, істотно відрізняється від тієї, що ми звикли спостерігати на підвіконні. Гриби розмножуються грибними спорами, тому готувати ми будемо спеціальну настоянку на їх основі.

Для цього все-таки доведеться організувати вилазку в ліс, щоб зібрати там посадковий матеріал – нам знадобиться кілька штучок перезрілих грибочків, які і стануть основою всієї нашої грибний плантації.Для цього необхідно пропустити через м’ясорубку їх шапочки, а потім отриману масу відправити в бутель і залити теплою водою. На кожен літр води потрібно додати 2 чайні ложки сухих дріжджів – після цього “забуваємо” про “розсаду” на 3-4 тижні, поки грибна м’якоть не випаде в осад.

Як тільки ви помітите, що це сталося, розчин проціджують і вирушаємо з ним на грядку.Склянку грибного концентрату розбавляємо 20 літрами води і рясно поливаємо їм місце, де в майбутньому планується збирати рясний грибний урожай. Майте на увазі, що ця територія повинна знаходитися на відритому ділянці, але в той же час гриби протипоказані пекучі сонячні промені.
Найголовніше – регулярно поливайте грибницю і не давайте землі пересихати. Перші “шапочки” можуть з’явитися вже через кілька місяців, так що тепер залишається тільки сподіватися і чекати рясного грибного врожаю! Підписуйтесь на канал ✅ і ставте 👍 тут буде ще багато корисного і цікавого!

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.