Shashlichok

Тільки свіжа інформація

Хто бачив овочі при краплинному зрошенні, знає, що ростуть вони набагато краще, ніж на звичайних грядках. До того ж крапельне зрошення дозволяє економити воду. Але якщо власник котеджу може собі дозволити дороге крапельне зрошення, то власнику дачної ділянки із цим складніше – «добрі люди» віднесуть крапельниці в першу ж ніч.

На щастя, існують поливні стрічки. Вони, навпаки, дуже дешеві за ціною:стрічки з «гарантією» на 1 рік (насправді два-три роки можна експлуатувати).більш довговічні (сирійські) з терміном служби 6-7 років.

Так що є сенс брати найдешевші і при необхідності оновлювати. Їх вже, точно, у вас не вкрадуть.Такі поливні стрічки, капаючи через 10-20 см, зволожують всю грунт навколо себе.

Ось три приклади.КВІН ГІЛ – міцні трубки з бічними крапельницями, розташованими по 8 штук у групі – засмічення майже виключено. Мінімальний тиск – 0,6-0,7 атмосфер.

ГИДРОЛАЙТ – плоска стрічка, крапельниці поодинокі, мінімальний тиск – пол-атмосфери.Для дачників ж більше підходить АКВАГОЛ – ті ж трубки, але крапельниці подають стільки, скільки даси тиску. Капати починають з 0,1 атм.

– бочка, піднята на метр!Щоб стрічки не забивалися, перед стандартним фільтром (в комплекті) одягають звичайний панчіх на шланг. Якщо окремі крапельниці заб’ються, їх можна прочистити. Забилося капітально – проколюють шилом нові отвори – і всі справи.

Неважко вкрити стрічки мульчею від сонця. Неважко промити і акуратно змотати систему на зиму. Тобто довговічність стрічок на дачах можна значно збільшити.

У багатьох дачників вони працюють вже за 5-6 років. При ціні 1 руб./м є прямий сенс спробувати!Тепер щоб полити город, досить відкрити кран і можна займатися більш важливими справами.
Нічого не затопите, і не треба бігати зі шлангом. Тобто однією нудною і брудною роботою на ділянці стане менше, а урожай буде більше (грунт не ущільнюється, структура не руйнується).

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.