Shashlichok

Тільки свіжа інформація

Одна моя приятелька, дама енергійна і позитивна, дуже хотіла вийти заміж. Ось прямо дуже. Мужика пристойного знайти і заміж вийти.

Не хіхікайте. Дама цілком пристойної зовнішності і достатньою доглянутості, пізнього передпенсійного віку, в придане: квартира в тихому центрі Москви, пристойний автомобіль, дорослі діти, які живуть окремо і не потребують маминої допомоги, гідна робота без нервування. Ну, і як обтяження: будинок в 300 км від Москви і літні батьки, що потребують уваги, турботи, матеріальної допомоги та вкладення сил і часу.

Мабуть, думки матеріалізуються, або хтось на небесах допоміг пані, і вона познайомилася з чоловіком на 3 роки старше, розведеним, успішним, акуратним. Зустрілися вони якийсь час, взаємна симпатія переросла в прихильність, почали спільні плани на перспективу будувати. Але моїй приятельці заміж ж хочеться! І вона знайшла спосіб, як делікатно і ненароком підвести свого кавалера до рішучого кроку.

Чоловік зробив пропозицію жінці руки і серця, але щоб шлюб був тільки гостьовим і ніяк інакше. Мовляв, у нашому віці вже усталений побут, і дуже складно ламати або перебудовувати. Краще будемо дарувати один одному радість без трепания нервів по дурницях.

Дама з таким слушним зауваженням погодилася. Хвалиться подружкам, ніби задоволена, але..

. розберемо ситуацію детально, на побутовому рівні.Картинка взята з Яндекс.

КартинкиГостевой шлюб – це одні задоволення і суцільно права. А обов’язки? А сімейний бюджет? Кожен із подружжя живе у себе, сам оплачує свої побутові потреби. А спільні витрати хто оплачує? Відпустку подорожі? Причому їздити за 300 км до батьків нареченої і надавати їм допомогу новоспечений наречений відмовився відразу.

Давай, каже, краще будемо їздити на мою дачу відпочивати, вона ближче, ділянка там великий, теж уваги потребує. Та й по хаті-то нареченій він допомагати не збирається. Безрукий я,каже, що треба, викликай електрика чи сантехніка.

Тим, хто в праведному гніві вже набрав повітря в легені, повідомлю, що наречена часто і дуже смачно готує, а також трохи шиє, і за власною ініціативою привела в порядок штори в квартирі нареченого. З схвалення чоловіки, природно.Сходити в ресторан дама тепер запропонувати боїться – хто і як тепер буде оплачувати? Продукти собі, всілякі побутові витрати як оплачувала сама, так і платить.

В гості до нареченого їздить з випічкою свого приготування, а там готує з того, що є в холодильнику. Великих витрат, типу ремонту в квартирі або покупки нової машини, найближчим часом не намічається. А раптом?Загалом, ми обговорили цю справу, і нітрохи не стало зрозуміліше, як формується сімейний бюджет в гостьовому шлюбі і чи є він взагалі.

Та й крім бюджету, “міцне чоловіче плече” ніяким чином не присутня у новій сімейного життя. Можливо, штамп у паспорті дає якісь шанси на квартиру в центрі? І для чого він взагалі потрібен чоловікові (жінці добре, їй ХОЧЕТЬСЯ ЗАМІЖ)?Якщо хтось напише в коментарях свої думки, поради або поділиться досвідом фінансових рішень та інших спільних дій в гостьовому шлюбі, ласкаво просимо.Тим, хто дочитав до кінця, моє сьогоднішнє фото троянд.
Ніколи так не цвіли, як в цьому році.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.