Shashlichok

Тільки свіжа інформація

Актор Юрій Соломін прожив у шлюбі зі своєю дружиною Ольгою цілих 65 років. Вони познайомилися ще в юному віці. У пари було багато спільних інтересів.

Тому, Юрій і Ольга завжди знаходили, про що поговорити. Але на одних розмовах далеко не заїдеш. Який же головний секрет сімейного щастя Соломіна та його дружини?Разом навсегдаЮрий зовсім випадково познайомився зі своєю майбутньою дружиною.

Вони навчалися в одному університеті. І одного разу Ольга запізнилася на лекцію. Їй довелося зайняти вільне місце, що залишилося.

А воно було прямо біля Юрія. Сидячи за однією партою, молоді люди швидко познайомилися. З тих пір вони практично не розлучалися.

Юнак відразу зрозумів, що він зустрів дівчину своєї мрії. Тому, Соломін не став довго чекати і зробив коханій пропозицію. Ольга звичайно ж погодилася.

Безгрошів’я не завадило счастьюУ молодят зовсім не було грошей, щоб відсвяткувати весілля. Наречена була без білого плаття, а на святковому столі виявилося всього одне блюдо. Подружжя святкували весілля без гостей.

Але навіть це не завадило їм бути по-справжньому щасливими в той момент.Сімейній парі доводилося спочатку тулиться в крихітних знімних квартирах. А потім вони перебралися в комуналку.

Там у подружжя народилася чарівна дочка Даша.Жодного разу не посварився з дружиною!Після народження дитини, Юрій почав працювати в театрі. А його дружина займалася вихованням дитини і писала книги, щоб заробити хоч якісь гроші на прожиток.

Вийшовши з декрету, Ольга стала викладачем в театрі. До того часу Соломін вже прославився і став отримувати непогані гонорари. Грошей вистачало не лише на їжу, а й на дрібні задоволення.

В одному інтерв’ю Юрій зізнався, що за все своє життя не посварився зі своєю дружиною. Багато будуть шоковані, почувши такі слова. Але за словами актора, в їх родині панувала повна ідилія.

з внучкойИменно завдяки підтримці Ольги він зміг добитися великих успіхів у кар’єрі. Вона йшла з ним рука про руку і не боялась ніяких труднощів.Доля дочки СоломиныхДаша вже давно виросла і переїхала в Лондон.

Зараз вона викладає уроки гри на фортепіано. Дівчина рано вийшла заміж і народила прекрасну онуку Олександру. Маля теж зросла піаністкою.
з внучкойПосле закінчення університету вона влаштувалася в оркестр при Малому театрі. Як ми бачимо, творча жилка є у кожного з членів сім’ї Соломіних! Якщо Вам сподобалася ця стаття – ставте палець вгору і підписуйтесь на канал

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.