Shashlichok

Тільки свіжа інформація

Життя наше текло спокійно, після декількох років пекла, це спокій навіть лякало, поки не звикли. Жили ми у мами, син вчився в школі, я няньчила з донькою. Посібники нам цілком вистачало.

Колишня свекруха платила синові 3 тисячі, допомога 5 тисяч і своє господарство дозволяли навіть балувати дітей. Це з урахуванням того, що у дочки якийсь час підозрювали ниркову недостатність, і доводилося купувати дорогу, спеціальну суміш. Але, слава Богу, підозри виявилися безпідставними.

Але Олександр не вгамовувався. Він не міг повірити, що мені стало просто чхати на нього. Не було ненависті навіть, просто пусте місце.

І він почав гадити. До того, як я його вигнала, його мама кожен день дзвонила, питала, як там онука. З тих пір жодного дзвінка, по сей день.

Що вже він їй сказав? Але це не все. Він почав дзвонити в три, чотири години ночі. Перший раз я взяла трубку, він говорить, насмішкувато :”Що, спите?” .

Ідіот, адже знає, що своїм дзвінком заважає дитині, але для нього нічого святого немає. На другу ніч знову, я вже і брати не стала. А в наступні рази просто відключала телефон.

В наступному місяці я поїхала і подала на аліменти. Це дуже просто. Навіть нема чого описувати.

Копії документів та заяву. Через пару тижнів, дзвонить, його преподобіє:” Грошей немає і не буде!” . Я кажу:”Начхати!” Через пару тижнів ще раз дзвонить:” Ну що отримала гроші?” я кажу :”Ні”.

Він:” Ну чекай.” Я дійсно не розумію, що можна людям просто так паскудити? Для власного задоволення? Після того, як він ще раз подзвонив, я поміняла номер.Аліменти він так толком і не платить.

Були періодичні сплески. Два роки тому, майже рік платив по 7 тис., але з тих пір ні копійки.

Потрібно зібратися і позбавити батьківських прав. Але з цими карантинами! Суди не працюють. Я періодично “розмішую жижу р.

.а”,так я називаю звернення до приставам. Тоді мені пише його чергова дружина.
Яка, з її ж слів (вона мені один час в контакті виливала душу), відправила свого сина на виховання до бабусі, але нерви він їй трепет, так само, як і мені. Вона просить пожаліти бідного Сашу, адже він такий хворий! Чим він хворий і чому, розповім завтра.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.