Shashlichok

Тільки свіжа інформація

Початок тут:Попередня частина тут: Ліза після розлучення ожила, покращала. Модну зачіску зробила, за шубою в Грецію з’їздила, знайшла в інтернеті тітку, яка з Італії привозила модний одяг для великих жінок. Шанувальників була купа, починаючи від наших колег і закінчуючи колишніми однокласниками.

Але Ліза заміж не поспішала. Коли вона відмовила особливо приємного кавалеру, ми у неї запитали:- Ліз, нормальний мужик заміж кличе. Все при ньому.

Чому ти відмовляєшся?А вона відповіла:- Я там вже була. І мені не сподобалося. Розумію, що всі різні.

Але зараз я «кохана дівчина», обов’язків у мене ніяких. Є настрій – вечерю приготую, сорочку поглажу. А немає настрою – йдемо в ресторан, сорочку веземо в пральню.

Сьогодні хочу побути одна – поїхала до себе додому і телевізор дивлюся. Не хочу ніяких обов’язків. Зарплата у мене хороша, квартира, дача і машина є.

Матеріально мені нічого від нього не треба. Якщо буде потрібна допомога по господарству, допоможе – добре, а не захоче, так «чоловік на годину» примчиться, все зробить. Я йому оплату в зуби і все.

Я вже вирішила – будемо разом жити цивільним шлюбом. Я ніяких зобов’язань на себе брати не збираюся, та й не впевнена, що хочу з ним прожити решту життя. Так і була в «цивільних дружин» більше 10 років.

І ось коли Лізі виповнилося 39 років, її відправили в Париж на навчання. У нас було прийнято – якщо хотіли заохотити співробітника, відправляли за кордон на семінар. Як правило із тижні навчання реальних занять було пару днів, а потім люди просто відпочивали, їздили по екскурсіях.

І за три дні до від’їзду Ліза гуляла по місту. І до неї підійшов чоловік. Російська, але багато років живе в Парижі.

Представився, назвався Андрієм, сказав, що Ліза йому дуже сподобався, тому хоче познайомитися. Запропонував показати місто. Ліза погодилася, і ті кілька днів перед її від’їздом вони не розлучалися.

Гуляли по місту, а на наступний день Ліза поїхала додому до свого кавалера. Повернулася вона просто окрилена. Закохалася, вперше за багато років.

– Сама не знаю що зі мною. Не в моєму смаку, старше мало не на 10 років. А я, ви знаєте, ровесників, а то й молодші волію.

Але тільки про неї і думаю. На листопадові полечу до нього.Ліза тільки про улюбленому і говорила.

Хоча він чесно зізнався, що одружений і є дитина. Тільки дружина з дитиною живуть в Росії, а у Франції приїжджають на свята і у відпустку. Таке гостьовий шлюб.

А розлучатися він не хотів – за французькими законами занадто багато доведеться віддати дружині при розлученні.- Я довго і важко йшов до свого матеріального добробуту. Ти мені дуже подобаєшся, але пожертвувати половиною стану я не готовий.

Хочеш – будемо зустрічатися. Я буваю в Москві, ти можеш приїжджати в Париж. Я готовий оплачувати квитки.

Але одружуватися я не зможу, та й жити разом ми теж не можемо.Ліза погодилася «просто зустрічатися», всіх своїх женихів-прихильників розігнала, на дієту села, білизна красиве скуповувала. Тільки на листопадові поїхати не довелося – дружина, як відчула, і сама приїхала в Париж.

Правда через пару тижнів, взявши кілька днів за свій рахунок, Ліза полетіла. Провели разом 4 дні. Потім він у Росію прилетів.

Дружина знову як щось відчула – на роботі відгули взяла. Продовження слідує..

.Якщо вам подобається розповідь, ставте лайк, буду вдячна.Пишіть коментарі, підписуйтесь на мій канал.
Всім удачі.#розлучення #сім’я і шлюб #любов і відносини #коханець #пристрасть

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.