Shashlichok

Тільки свіжа інформація

Романтичні історії наших героїнь доводять, що знайти своє щастя можна в будь-якому віці! Якщо ти мрієш про кохання, просто повір в те, що вона тебе обов’язково знайде.Джерело: ShutterStock/Fotodom.гиЕвгения, 49 років5 років тому я познайомилася зі своїм чоловіком в інтернеті.

Досі не розлучаємося! Я розлучилася з першим чоловіком після мого тридцятиріччя. Ми тоді вирішили відсвяткувати ювілей-в ресторані, запросили гостей..

. Я застукала благовірного зі своєю подругою – так в один день я втратила двох близьких людей. Після розлучення зі мною залишилися двоє наших дітей-близнюків, і мені було зовсім не до особистого життя, я займалася їх вихованням і кар’єрою.

Але діти виросли, і після 11 класу поїхали підкорювати столицю, а я залишилася одна.Тільки такі «старички», як я, досі сидять на «однокласниках». Там під рецептами шашликів ми з моїм майбутнім чоловіком і познайомилися.

Він написав відповідь до мого коментаря, що жінкам протипоказано готувати цю страву, і жартома запросив на пікнік. А я й погодилася!Виявилося, що він колишній військовий (звичайно, з такою-то виправкою!). Жив він тоді в приватному будинку недалеко від мене, але планував виїхати жити до столиці.

Ми почали зустрічатися, а через рік продали його будинок, мою квартиру, розписалися і поїхали в Москву. Тепер ми живемо в столиці, і мої діти часто приїжджають до нас у гості. Вони, до речі, дуже добре сприйняли мій пізній шлюб.

В цьому році ми купили дачу, все літо займалися благоустроєм ділянки, чоловік ремонтував будинок. Все ж він дуже сумував за цієї метушні на грядках, а життя в мегаполісі відібрала у нього цю можливість.Мріємо, як на пенсії поїдемо жити в Підмосков’ї, купимо будинок з каміном і заведемо двох палевих лабрадорів або сенбернарів – ну, там вирішимо!Джерело: unsplash.

com Олександра, 43 годаЯ завжди була «пацанка» з короткою стрижкою: незграбна, плоскогрудая. Ну чисто – Сашко! Ніхто не вірив, що я коли-небудь вийду заміж. Мені ось ці «заміж невтерпеж» ніколи незрозумілі були.

Що там робити, в цих «замужах»? Шкарпетки прати і шнурки гладити? Дякую, мені своїх вистачає!Відсутність чоловіка і декретів дозволили мені побудувати відмінну кар’єру, добре заробляти і об’їздити майже весь світ. Зазвичай я віддаю перевагу активний відпочинок, але три роки тому на роботі трапився неймовірний аврал, важкий період, і я, до всього іншого, від перевтоми почала хворіти. Тоді я вирішила, що мені треба просто на море, полежати на березі з книжкою і виспатися.

Місце в літаку мені дісталося, як я подумала, невдале. Поруч зі мною летів молодий чоловік з трирічним вертким хлопчиськом (теж Сашка!), який в середині польоту ще й надумав плакати від втоми.У якийсь момент у мене, мабуть, включився материнський інстинкт – я щиро пошкодувала і малюка, і цього стомленого чоловіка.

Ми познайомилися, і я почала з Сашком спілкуватися, грати, і, знаєте, якось так легко у нас спілкування пішло.Виявилося, що мій попутник Андрій в розлученні, і вирішив звозити Сашка на морі, так як горе-матуся займалася своїм особистим життям, а дитина жив буквально з нянями.Ми обмінялися телефонами – я пожартувала, що можу підробляти у Андрія нянею по вихідним.

Але яке ж було моє здивування, коли через два дні він мені написав, що йому потрібна няня прямо на відпочинку, і він готовий доплатити за той готель, в якому я жила, щоб мати можливість зі мною спілкуватися. Недовго ж тривав мій «тюленячий відпустку»! Але зате я дізналася про зовсім інший кайф, якого у мене ніколи не було..

. Виявляється, це так здорово: купати малюка в море, ганяти з ним м’яч, а на ніч поїти молоком і читати книжку. Без Сашка і Андрія я жити не можу – люблю шалено! Тепер ми живемо разом.
І, знаєте, шкарпеток і шнурків стало набагато більше, але і щастя збільшилося в сто крат!Став лайк і підписуйся на наш канал!Читай ще:7 зірок, які до сих пір живуть з родителями11 найбільш важливих питань про антибіотики (відповідає доктор)7 речей, які повинні бути в будинку, якщо ти вважаєш, що у тебе хороший смак

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.